Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení 2020

A
A
A
Vloženo: 26.2.2020 | Zobrazeno: 78x

Ve středu 12. února 2020 se konal 5. ročník soutěže Účetní tým, kterou pořádá Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo, a my jsme se ho zúčastnily. V den D jsme nastoupily do autobusu, který nás odvezl do Prahy a poté jsme cestovaly metrem až k Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů, kde se soutěž konala.

Vloženo: 20.2.2020 | Zobrazeno: 87x
V pondělí 17.2. 2020 proběhlo v Kladně okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu skvěle reprezentovala studentka prvního ročníku Valerie Horáčková (1. A), která obsadila 1. místo a postupuje tak do krajského kola této soutěže.

Vloženo: 14.2.2020 | Zobrazeno: 137x

Letos se školního kola olympiády v anglickém jazyce zúčastnilo celkem 14 studentů z 1. - 3. ročníků. Do ústního kola postoupilo 5 studentů, kteří získali nejvyšší počet bodů v didaktickém testu. Všichni studenti podali velmi dobré výkony a ti nejlepší z nich výkony nadstandardní.

Vloženo: 26.1.2020 | Zobrazeno: 154x | Zatím neupraveno

Každoročně se naši studenti účastní Olympiády v českém jazyce. Písemné zadání připravuje Národní institut pro další vzdělávání MŠMT. V letošním školním roce se konal již 46. ročník této jazykové soutěže.

Vloženo: 11.12.2018 | Zobrazeno: 4782x | Zatím neupraveno

12. prosince byla slavnostně otevřena za přítomnosti starosty našeho města místnost F:Zone.

Vloženo: 30.1.2019 | Zobrazeno: 2913x | Zatím neupraveno

Každoročně na naší škole pořádáme školní kolo OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE. Letos si své znalosti poměřilo 17 žáků 1. až 3. ročníků. Všichni zúčastnění prokázali, že naši studenti jsou v angličtině čím dál tím lepší a jejich výkony byly velice vyrovnané.

Vloženo: 4.4.2019 | Zobrazeno: 1926x | Zatím neupraveno

Každým rokem naši studenti zápolí s jinými studenty obchodních akademií ve Středočeském kraji v grafických disciplínách, jako je opis textu na čas, korektura textu a profesionální úprava textu na čas, tzv. wordprocessing. Letos jsme byli úspěšní a náš student 4. ročníku Tomáš Lacina vybojoval krásné třetí místo v kraji.

Vloženo: 7.10.2019 | Zobrazeno: 221x | Zatím neupraveno

Dne 25. 9. 2019 se zúčastnili studentky 4. ročníku Markéta Řeháčková, Denisa Svobodová a Anežka Vožehová krajského kola soutěže EKOTÝM tentokrát v Mladé Boleslavi.

Vloženo: 8.12.2018 | Zobrazeno: 6670x

Vloženo: 17.1.2018 | Zobrazeno: 3075x

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.