Kotva
Nepřehlédněte
Den otevřených dveří.
11.12.2018

Zveme vás na dny otevřených dveří:

12. prosince 2018 od 15:00 – 17:00

6. února 2019 od 15:00 – 17:00

 
 
Počítadlo
Online:
1
Dnes:
188
Posledních 7 dní:
1507
Posledních 30 dní:
8646
Celkem:
73249
Starý web

Zde je odkaz na naše staré webové stránky.

Pozor staré webové stránky již nejsou aktualizovány.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Výstupy projektu o Keltech

I po letních prázdninách se vracíme k našemu projektu, který se postupně chýlí ke konci. Právě teď zpracováváme nabyté informace, takže se můžete těšit na elektronickou podobu publikace o našem projektu a o tom, co jsme o českých a španělských Keltech zjistili.

Výstupy projektu o Keltech

 

I po letních prázdninách se vracíme k našemu projektu, který se postupně chýlí ke konci. Právě teď zpracováváme nabyté informace, takže se můžete těšit na elektronickou podobu publikace o našem projektu a o tom, co jsme o českých a španělských Keltech zjistili.

Průběžně také publikujeme výstupy našeho projektu o Keltech např. v Slánských listech, nebo ještě před začátkem letních prázdnin jsme náš projekt prezentovali v rámci semináře Erasmus+, který proběhl začátkem června v Praze a výstupy projektu mohli slyšet a být inspirací pro řadu škol z různých koutů České republiky, jejichž zástupci se zmíněného semináře také zúčastnili. Odkaz na prezentaci viz. níže. Nyní vychází článek v zářijovém vydání Mozaiky pod názvem “Kultura Keltů v Čechách a Galicii“ (str. 8), časopisu vydávaného Domem zahraniční spolupráce. Celou mozaiku si můžete prolistovat nebo stáhnout zde:

 http://bit.ly/MozaikaZari.

 

Keltové - prezentace. (Velikost: 1.65 MB)