Kotva
Nepřehlédněte
Maturita Jaro 2020
13.5.2020

Maturita Jaro 2020 - termíny zkoušek.

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení 2020
31.12.2019
Mapa webu
A
A
A

Výstupy projektu o Keltech

I po letních prázdninách se vracíme k našemu projektu, který se postupně chýlí ke konci. Právě teď zpracováváme nabyté informace, takže se můžete těšit na elektronickou podobu publikace o našem projektu a o tom, co jsme o českých a španělských Keltech zjistili.

Výstupy projektu o Keltech

 

I po letních prázdninách se vracíme k našemu projektu, který se postupně chýlí ke konci. Právě teď zpracováváme nabyté informace, takže se můžete těšit na elektronickou podobu publikace o našem projektu a o tom, co jsme o českých a španělských Keltech zjistili.

Průběžně také publikujeme výstupy našeho projektu o Keltech např. v Slánských listech, nebo ještě před začátkem letních prázdnin jsme náš projekt prezentovali v rámci semináře Erasmus+, který proběhl začátkem června v Praze a výstupy projektu mohli slyšet a být inspirací pro řadu škol z různých koutů České republiky, jejichž zástupci se zmíněného semináře také zúčastnili. Odkaz na prezentaci viz. níže. Nyní vychází článek v zářijovém vydání Mozaiky pod názvem “Kultura Keltů v Čechách a Galicii“ (str. 8), časopisu vydávaného Domem zahraniční spolupráce. Celou mozaiku si můžete prolistovat nebo stáhnout zde:

 http://bit.ly/MozaikaZari.

 

Keltové - prezentace. (Velikost: 1.65 MB)